AcasaAcasa  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  
Bine ati venit pe forumul eXpanded Gaming Community!
Ultimele subiecte
» In curind eXpandedCS.com
Mar Oct 05, 2010 9:32 pm Scris de fara_cuvinte

» Vreauuu in clan
Dum Oct 03, 2010 11:41 pm Scris de boooom

» eXpanded Evidenta Online A Redirectelor [update 01.10.10]
Sam Oct 02, 2010 4:57 am Scris de fara_cuvinte

» pret tuturor
Mier Sept 29, 2010 2:36 am Scris de Gelosul

» Cred ca e ceva ne in regula cu baza de date...
Dum Sept 26, 2010 7:35 pm Scris de Artman

» Of cum sa primit ca iar am BAN ,..
Dum Sept 26, 2010 5:10 am Scris de fara_cuvinte

» Off.. iara ban
Dum Sept 26, 2010 2:53 am Scris de Artman

» Разбан
Sam Sept 25, 2010 10:21 pm Scris de WaLLna

» Iarasi am primit ban !!!
Sam Sept 25, 2010 9:02 pm Scris de WaLLna

Decembrie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Promoveaza Site-ul Nostru

Informatii despre tine :
Localizare Utilizatori

Distribuiţi | 

banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
fac bine la fete frumoase
Nou Venit
Nou Venit

Numarul mesajelor : 5
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/08/2010
Varsta : 31

MesajSubiect: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   Sam Aug 21, 2010 10:57 pm

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are banned from this Server!
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned Nickname : fac bine la fete frumoase : )
[AMXBANS] Reason : ' No Recoil + fps 100 nah s servera ! ( svoboden ) '
[AMXBANS] You can complain about your ban @ wwww.eXpanded.forumotion.com
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 188.244.23.241 '
[AMXBANS] =======================================
iata prmul ban primit ieri care mia si fost scos, dar adminul care mi la pus nu a avut indrazneala sa-si ceara scuze.

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You have been banned from this Server!
[AMXBANS] You can complain about your ban @ wwww.eXpanded.forumotion.com
[AMXBANS] Reason: 'eshio ras zabaiu'
[AMXBANS] Duration: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '188.244.23.241'
[AMXBANS] ========================================
Aici deja al 2-lea ban primit 20 minute in urma!
unde este responsabiliteatea adminilor? si cum poate un admin sa afirme ca un player are aim daca nici nu la spectat? cer unban cit mai rapid...
Sus In jos
fara_cuvinte
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 985
Puncte : 1669
Reputatie : 118
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 25
Localizare : Republica Moldova, r.Aneni-Noi, s.Mereni

MesajSubiect: Re: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   Dum Aug 22, 2010 4:09 pm

Sunt martori si banul e pe dreptate!

Sus In jos
http://eXpandedStats.tk
Nou Venit
Nou Venit

MesajSubiect: Re: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   Dum Aug 22, 2010 6:38 pm

cum poate sa fie banul pe dreptate daca voi adminii nu aveti dovezi... nu joc prima data cs joc de 10 ani cs am si admin pe alt server de top din moldova! rog sa puneti aici demo cu dovezi ca am folosit aim... voi explica cum sau desfasurat actiunile: era mapul de_dust2 am facut score 46-5 ,adminul care juca nu era nici in specatate macar sa ma urmareasca inainte sa sa schimba urmatoarea mapa am facut 2 headuri.Dupa ce sa schimbat mapa la de_nuke adminul imediat mia spus sa scot aimul daca nu iau ban permanent iam explicat ca sunt curat, si ca am mai luat ban anterior pe nedrept!
Necatind la cele spuse de mine mi sa dat ban!

fara_cuvinte
Dum Aug 22, 2010 8:09 am
Sunt martori si banul e pe dreptate!

fara cuvinte cum poti sa spui ca erau martori? erau martori 20 de playeri care jucau pe server dar nici unul nu mia zis ca joc cu aim, mai degraba se plingeau incepatorii/nobii ca folosesc wh de aim nici vorba.iar un ban ca sa fie pe dreptate treb sa fie dovezi , voi nu aveti nici o dovada, ma intreb de ce un jucator bun nu poate sa intre pe serer si sa joace normal fara sa fie injurat/injosit sau mai mult primeste banuri de prostia adminilor carenau nici indrazneala sa faca o demka sau sa vizualizeze cum joaca acel jucator. Sigur este mai usor sa i se pue ban...daca va face reclamatie - o sa il scoatem daca nu traba lui(asa gindesc adminii).
Aunt si eu admin pe un server de top din moldova dar daca merge vorba de wh eu dau banuri numai prin amx_ssbanmenu ,indiferent daca sunt convins 100% ca foloseste wh sau nu, daca merge vorba de aim ii fac un demo de 10 secunde unde se vede foarte clar ce si cum! asta numesc eu dovezi...
Ceva straniu inainte sa mi se dea mie ban acelasi admin la banat pe alt jucator reason:wh fara macar sal vizualizeze macar o minuta pe acel jucator. iar cind iam facut eu obseratie de ce nu ia facut screenshoturi el a spus:'' ca eu mergeam pe silinet'' iar el prin "prostrel ma omorit si ca nu e posibil fara wh" pai dragule admin rafalele pe care lea facut acel jucaator lea facut din intuitie era inceput de runda erea previzibil unde o sa iasa terorii si daca ai luat un head prin perete se mai intimpla nu numaidecit wh...

Vreau raspunsuri clare si dovezi nu de genu a fost marotori! la fel propun sa se pue sub semnul intrebarii calitatea luarii deciziilor adminilor...

Cu respect fac bine la fete frumoase:)
Sus In jos
*OviMan*
Designer
Designer

Numarul mesajelor : 78
Puncte : 123
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   Lun Aug 23, 2010 1:51 pm

pff .. pai e scris .. aveai hack dupa parerea mea slient aim!.. eram si eu online atunci .. si se vedea perfect aimul!

<br>
Sus In jos
Nou Venit
Nou Venit

MesajSubiect: Re: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   Lun Aug 23, 2010 7:29 pm

oviman nu solosesc cituri, si nici nam folosit vreodata! am sris sus dovada sunt admin pe klasik gospitali, stiti foarte bine adminii nusi permit sa joace cu cituri! iar aimul pe care mil atasati mie nu exista am facut scor frumos doar atit 46-5 si bateam la ochi dar naveti dovezi de aim + muniez adminul care mia dat ban nu a fost in specatate nici macar o secunda , scoteti banul pe care mi lati pus doar din scorul pe care lam facut voi intra p server des veti avea posibilitatea sa ma urmariti atent si sami faceti demka!, veti vedea sunt curat, nu accept sa fiu banat pe nedrept, pentru faptul ca stiu sa joc!
Sus In jos
Nou Venit
Nou Venit

MesajSubiect: Re: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   Mier Aug 25, 2010 4:13 am

astept unban sau dovezi pentru citul pe care lam folosit daca se poate lasati un admin serios skypul aici sau daugatima pe mine skypul meu: costea987. caci pe forum primesc raspunsuri foarte greu
Sus In jos
fara_cuvinte
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 985
Puncte : 1669
Reputatie : 118
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 25
Localizare : Republica Moldova, r.Aneni-Noi, s.Mereni

MesajSubiect: Re: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   Vin Aug 27, 2010 8:09 pm

Unban nu va fi... am lamurit si mai lamuresc... 6oT nu ti'l va scoate... eu ca owner nu ma bag in banurile lui + stiu ca e un admin de treba...
Am vorbit cu 6oT dupa ce te'a banat si mia zis ca putea a silent aim, daca e corect ceea ce zice el sau nu e corect de'am doar tu stii...
In lume mai sunt aproximativ 32000 de servere CS 1.6 (daca esti pro, dar nu prea cred) joaca pe Server pro
Tu daca te crezi nevinovat pai am scris mai sus pe GT sunt foarte multe servere...

P.S. si fara vorbe "ca tu esti owner si trebuie sa il pui la punct ca nu are dovada"

Sus In jos
http://eXpandedStats.tk

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor   

Sus In jos

banat de 2 ori in ultimile 24 de ore unde este responsabilitatea adminilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ..::Public - eXpandedCS.malware-site.www::.. :: Cerere Ban | UnBan-
Director webPage Rank Check
Copyright © 2009-2010 eXpanded Team. Toate drepturile rezervate.
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit